Jak to vlastně všechno začalo?

DCIM100GOPROGOPR0965.
DCIM100GOPROGOPR0965.

Že jsme chtěli změnu už víte. Určitě vás ale zajímá, proč jsme si vybrali právě Bali.

Popravdě bylo to jednodušší, než byste asi čekali. Jako téměř každý, máme rádi teplo, slunce a přírodu. Chybělo nám moře. Hledali jsme místo, které nás bude inspirovat, kde je stabilní počasí, klid ale přitom dobrá vybavenost a kde najdete fajn lidi. Na východ nás to táhlo určitě víc, než na západ a Bali nás okouzlilo už před dvěma lety, kdy jsme tu trávili krásnou dovolenou. Od té doby jsme tak nějak věděli, že se jednou vrátíme (jen jsme netušili, že na tak dlouho :D). Navíc nejsme až takoví dobrodruzi (zatím), abychom se přestěhovali někam, kde jsme v životě nebyli. Nebylo tak vlastně co řešit. Letenky jsme si dali k Vánocům.

Finanční stránka věci aneb ,,Čím se budete proboha živit???“

Nějakými financemi jsme disponovali, tím to pro nás bylo jednodušší. Nebyl to ale zase až takový balík, abychom mohli tuhle stránku věci úplně vypustit a čistě si užívat života. Naštěstí jsme měli oba plnou hlavu inspirace a projektů, na jejichž realizaci nám zkrátka v rámci našeho pražského života nikdy nezbýval čas. V současnosti na nich pracujeme, prozradím vám, že jsou více méně z online prostředí a už brzy vám je představím! Dále nabízíme možnost ubytování v našem domě a moc rádi vám pomůžeme i s kompletní organizací celé vaší dovolené na Bali.

,,Kulový blesk“ v praxi

Pak už ,,jenom“ stačilo dát výpovědi v práci a v bytě, zařídit si individuální studijní plán (ano, Kuba je ještě studentík :)), vyřídit očkování, pojištění, úřady…Najít místo pro veškerý nábytek a vybavení, rozvézt ho na 4 místa ve 3 městech (a městečkách). Rozdat oblečení (vážně byste nevěřili, co se vejde do 2+1!!!). A to všechno za dva měsíce při plném pracovním nasazení. Bylo to, pravda, sem tam celkem zběsilé, ale zvládli jsme to. Pak přišel velmi rychlý týden návštěv a loučení a najednou tu bylo 4.3., my stáli na letišti a čekali na letadlo směr ,,nový život“.

Tak a začátek už znáte! Příště se dozvíte, co nás čekalo po příletu.

Budu se těšit!

Klára

2 thoughts on “Jak to vlastně všechno začalo?

  1. Nedávno jsem četla : Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného.” (Arthur C. Clarke)
    Tak přeji hodně štěstí dcerko!

    To se mi líbí

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s