Láska v cestovním balení

Dnes jsou to právě dva měsíce, co máme v nabídce taky ubytování pro hosty u nás v domě. Zdá se to jako krátká doba, ale hostů se nám tu vystřídalo opravdu spousta. Byli různých věkových kategorií, skoro ze všech koutů světa. Všichni byli báječní a zajímaví! Přijížděli k nám skvěle naladění. Obvykle přijížděli ve dvou.

A teď se dostáváme k pointě.

Dorazili v páru a zásadně vypadali, jako by spolu žili dlouho a plánovali svatbu. Ale chyba lávky! U valné většiny z nich tomu bylo úplně jinak. Představuji vám, abych tak řekla, nový fenomén dnešní doby.

Pojmenovala bych ho asi jako ,,ekopárování“ a nemá vážně nic společného s ekologií.

Dneska se cestuje single. Zásadně. Je to pohodlnější v tom, že plán cesty je čistě a jenom na vás. Nikdo vám do něj nezsahuje a navíc je to prý větší legrace. Na každé vaší cestovní zastávce, si totiž navíc bleskově najdete nového ,,partnera“. S tím si užíváte společných chvil se vším všudy, jako skutečný pár. Na další cesty se ale vydáváte zase sami. Nikdo se na nikoho neváže, vše probíhá zcela v přátelském duchu a hlavně bez výčitek. A důvod takového počínání? Jednodušší, než byste čekali. A láska to není. Hlavním bonusem jsou totiž sdílené náklady! Na ubytování, na dopravu a podobně. A tak si zahrajete na pár, užijete si a ještě to máte za polovic. Z ekonomického hlediska jednoduše super. No neberte to.

Takže přátelé! Kdo nejste ve spokojeném vztahu (protože ten je vždycky nejvíc!)…až se zase jednou budete cítit osaměle, vyražte cestovat. Ne s kamarádem, ne s rodinou, ne s kolegou. Zkuste jet sami. Úplně sami. Pravděpodobně totiž zažijete mnohem víc, než co byste od toho bývali očekávali. A že vám to přijde takové zvláštní? No, mně taky. Nejspíš proto, že nejsem single a proto, že jsem tak šťastná. Možná, že je to i tím, že jsem sama nikdy necestovala. Ale i přes všechny morální zásady, které jistě máte….ruku na srdce…nezní to vlastně zajímavě? 😉

 

Klára

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s